Portal CapitalClub używa plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności Wyrażam zgodę

Pożyczki społecznościowe dla firm - jak to działa?

2020-04-01 09:00 | Autor: CapitalClub

Zdarza się, że przedsiębiorstwo nie może lub nie chce skorzystać z funduszy oferowanych przez banki lub instytucje finansowe. Alternatywą w takiej sytuacji są pożyczki społecznościowe dla firm. Tego typu rozwiązanie eliminuje udział finansistów w transakcji i umożliwia pozyskanie środków od prywatnych inwestorów. Wystarcz zamieścić na naszej stronie odpowiednio sporządzoną ofertę – osoby, które zechcą zainwestować w projekt, zgłoszą się sami.

Nasza strona pośredniczy w kontaktach pomiędzy stronami transakcji. Firmom z różnych branży umożliwiamy zamieszczanie ofert, które opisują sposób wykorzystania pozyskanych finansów. Pożyczki społecznościowe znajdują się w centrum zainteresowania osób, które chcą rozwinąć swoja działalność lub znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Zalogowani użytkownicy naszego portalu mogą zapoznać się z wszystkimi szczegółami odnośnie planowanego projektu, co znacznie ułatwia podjęcie decyzji. Inwestor składa przedsiębiorcy ofertę udostępnienia określonych środków na proponowanych przez niego warunkach.

Używamy plików cookies

All attendees are expected to formally register for the event. Once registered, you will receive a confirmation receipt by e-mail.