Portal CapitalClub używa plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności Wyrażam zgodę

Co to są pożyczki inwestycyjne?

2020-05-01 09:00 | Autor: CapitalClub

Rozwoj przedsiębiorstwa nie jest możliwy bez przeznaczania środków na realizację nowych projektów. Pożyczki inwestycyjne to wsparcie dla firm, które chcą poszerzyć swoją ofertę, rozbudować siedzibę lub zakupić nowy sprzęt. Środki pozyskane w ten sposób muszą zostać przeznaczone na ściśle wyznaczony cel. Wyróżnia je zazwyczaj wysokość przyznawanych kwot, które pożyczkodawcy uzależniają przede wszystkim od oceny opłacalności przedsięwzięcia.

Banki oraz instytucje finansowe bardzo często wymagają od przedsiębiorców określonego wkładu własnego. Znaczniej mniej obostrzeń wiąże się z pozyskaniem środków na realizację planów biznesowych od osób fizycznych. Social lending to nowoczesny sposób na zdobywanie funduszy, wykorzystujący potencjał społeczności internetowej. Osoby, zainteresowane rozwojem swojego biznesu, umieszczają na naszej stronie odpowiednio przygotowaną ofertę. Inwestorzy mogą zapoznać się z jej szczegółami i zaproponować wsparcie finansowe na określonych warunkach dotyczących oprocentowania oraz długości trwania umowy.

Używamy plików cookies

All attendees are expected to formally register for the event. Once registered, you will receive a confirmation receipt by e-mail.