Portal CapitalClub używa plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności Wyrażam zgodę

W co aktualnie zainwestować pieniądze?

Nasza strona to idealne miejsce do wszystkich, którzy posiadają wolne środki i chcą zamienić je w czysty zysk. Proponowane inwestycje są szczegółowo opisane – przy każdej ofercie znajdziesz informacje odnośnie całościowych kosztów projektu, zgromadzonych na jego realizację finansów oraz wszelkich zabezpieczeń. Przykładamy szczególną wagę do tego, aby każdy klient miał świadomość, na jaki cel przeznacza swoje pieniądze i jakie korzyści może z tej decyzji czerpać. Przypominamy również, że każda taka inwestycja jest obciążona ryzykiem związanym z działalnością gospodarczą.

Poniżej znajdziesz listę aukcji, w które możesz zainwestować swoje środki.

Szanowni Inwestorzy, nowe oferty inwestycyjne już wkrótce.

Inwestycje zakończone

Pożyczkobiorcy, którzy chcą pozyskać finansowe wsparcie za pomocą naszej platformy, muszą udostępnić niezbędne dokumenty. W odpowiednich zakładkach, jako zalogowany użytkownik, odnajdziesz m.in. biznesplany projektów, prognozy finansowe, wyceny przedsięwzięcia i formy zabezpieczeń. Aby ułatwić podjęcie decyzji udostępniamy również przykładowe harmonogramy wynagrodzeń i kapitału dla konkretnych kwot. Dzięki temu w prosty sposób sprawdzisz, ile możesz zarobić na danym pomyśle w przeciągu roku lub kilku lat. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, jaką kwotę i na jakich warunkach zaproponujesz pożyczkodawcy.

Używamy plików cookies

All attendees are expected to formally register for the event. Once registered, you will receive a confirmation receipt by e-mail.