Portal CapitalClub używa plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności Wyrażam zgodę

Inwestycja w nieruchomość w Trójmieście - zakup, remont i sprzedaż
Lokal mieszkalny w centrum Sopotu

Zebrano: 260 000 zł

Kwota inwestycji: 593 000 zł

Termin zakończenia 15-01-2021
Wynagrodzenie 16%
Okres pożyczki 6 miesięcy
Rodzaj pożyczki Kapitałowo-Odsetkowa
Zabezpieczenie
  • Hipoteka

Do końca: Zakończono

Aglomeracja Trójmiejska znajduje się w stanie intensywnego rozwoju infrastrukturalnego szczególnie na rynku nieruchomości. Występuje tam bardzo duże zainteresowanie zakupem lokali mieszkalnych o dogodnym położeniu i odpowiednio wysokim standardzie wykończenia.  Równolegle rozwija się rynek inwestycji i inwestorów zmierzający do zaspokojenia tych potrzeb. Bardzo popularnym sposobem inwestowania i zaspokajania potrzeb mieszkaniowych są tzw. FLIPY, czyli inwestycje polegające na okazyjnym zakupie, wyremontowaniu i odsprzedaży atrakcyjnie położonych lokali mieszkalnych i użytkowych. Inwestycje te przynoszą inwestorom wysoką rentowność przy stosunkowo krótkim, kilkumiesięcznym okresie zaangażowania kapitału. Do jednej z takich inwestycji chcemy zaprosić Inwestorów skupionych wokół CapitalClub.pl.

Pożyczkobiorca proponuje wynagrodzenie w wysokości 16 % w stosunku rocznym, płatne niezwłocznie po zakończeniu inwestycji. Czas trwania inwestycji wyniesie 6 miesięcy, od dnia podpisania umowy z inwestorem.
 

Po upływie  sześciomiesięcznego okresu realizacji inwestycji, przy braku zwrotu kapitału, przez kolejne 3 miesiące inwestor otrzyma odsetki umowne za każdy miesiąc opóźnienia w wysokości 12% w stosunku rocznym.

W przypadku braku spłaty kapitału i pozostałych należności po upływie w/w terminu (6 m-cy + 3 m-ce), nastąpi wypowiedzenie umowy i egzekucja należności wykorzystujące ustanowione zabezpieczenie.

Inwestycje prowadzi zespół przedsiębiorców działający na rynku Trójmiejskim przy współpracy specjalistów takich jak: architekci, projektanci i inspektor budowlany oraz z wykonawstwem sprawdzonych ekip budowlanych. Współpraca z największymi biurami nieruchomości w Trójmieście umożliwia dostęp do najatrakcyjniejszych ofert sprzedaży mieszkań i lokali użytkowych.

W ostatnim okresie zrealizowano samodzielnie 4 inwestycje w Trójmieście (opis w załączniku) opierające się na kapitale własnym w ramach działalności gospodarczej co ograniczało rozwój działalności. Widząc ogromną ilość okazji na rynku i mając środki zamrożone we własnych projektach, pożyczkobiorcy zwracają się do inwestorów CC z propozycją współpracy. Na potrzeby dalszego rozwoju działalności założono odrębną spółkę z o.o., która będzie przeprowadzać ten i następne projekty

 

Cel Pożyczki

 

Celem inwestycji jest sfinansowanie zakupu i remontu lokalu mieszkalnego położonego w centrum Sopotu, 500 m. od plaży, przy ul. 3 maja. Lokal o powierzchni 47 m2 zlokalizowany jest w centrum Sopotu. Mieszkanie jest wolne od jakichkolwiek obciążeń. Księga wieczysta nieruchomości do udostępnienia zainteresowanym inwestorom (w wersji "no name" - w załączniku). Mieszkanie składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki przejdzie generalny remont (zmiana ustawienia ścian wraz z nową instalacją ogrzewania gazowego) Zaadaptowane będzie w stylu Hamptons na: salon z aneksem kuchennym, sypialnię z garderobą i dużą łazienkę z oknem (wizualizacje w załączeniu).

Zabezpieczenie pożyczki

- w przypadku jednego inwestora  - obciążenie hipoteki będącej przedmiotem inwestycji, zapis w części IV księgi wieczystej oraz roszczenie o zawarcie umowy przeniesienia własności w/w nieruchomości na inwestora w razie nie dotrzymania warunków umowy (po 9 miesiącach), zapis w części III księgi wieczystej.

- w przypadku dwóch i więcej inwestorów - ustanowienie Administratora Hipoteki – Platforma CC Sp. z o.o.. Obciążenie hipoteki będącej przedmiotem inwestycji, zapis w części IV księgi wieczystej.

Zapraszamy do inwestycji.

Kwota Wynagrodzenie Data Inwestor
145000 16 % 2021.01.13 Piskun52
65000 16 % 2021.01.15 malami88
50000 16 % 2021.01.08 systemat21

Aby uzyskać dostęp do danych pożyczkobiorcy należy się zalogować.

Zaloguj się

Aby uzyskać dostęp do dokumentów należy się zalogować.

Zaloguj się

ALMANACH

Witam Czy istnieje minimalna kwota inwestycji

Capital Club

Witam, tak , to kwota 10 tyś. zł.

henryko

Witam. Na remont jednego mieszkania ponad pół miliona złotych. Czy to nie za dużo? Za takie pieniądze można kupić cały dom do remontu. Pozdrawiam.

Capital Club

Witam, kwota blisko 600 tyś. zł. obejmuje wszystkie koszta: zakup mieszkania, remont, akty notarialne, marketing, itp. Trójmiasto jest jeśli chodzi o ceny nieruchomości jest albo najdroższe, albo zaraz za Warszawą - zależy od rankingu. Na sam zakup mieszkania w Sopocie ma też oczywiście wpływ lokalizacja a ta jest atrakcyjna. Pozdrawiam

Aby zadać pytanie należy się zalogować.

Zaloguj się

Opiekun klienta

Andrzej Górecki

+48 663 233 533
a.gorecki@capitalclub.pl

Masz pytania?

Wystarczy, że podasz nr telefonu i oddzwonimy o dogodnej porze.

Preferowany termin rozmowy:

Używamy plików cookies

All attendees are expected to formally register for the event. Once registered, you will receive a confirmation receipt by e-mail.