Portal CapitalClub używa plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności Wyrażam zgodę

Uzyskaj pożyczkę

Naszą ofertę kierujemy do Klientów, którzy mają pomysł na ciekawą inwestycję, ale brak im kapitału, aby ją zrealizować. Capital Club to miejsce do kontaktu z inwestorami, cała procedura jest bardzo szybka i prosta, a co najważniejsze daje szansę na uzyskanie niezbędnego kapitału.

Wypełnij wniosek pożyczkowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia warunków pożyczki.

Szczegóły pożyczki

Krok 1/3

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Zabezpieczenia*

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Jak to działa?

Na naszej stronie internetowej znajduje się intuicyjny formularz. Wystarczy, że umieścisz w nim tytuł inwestycji, kwotę jaką potrzebujesz, liczbę miesięcy, w czasie których chcesz ją spłacić, a także wysokość oprocentowania. Obowiązkowo musisz podać również cel pożyczki, argumentując na co konkretnie są Ci potrzebne pieniądze.

O pożyczkę mogą starać się właściciele firm zarówno Ci prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, jak i spółki. Aby Twoja prośba została rozpatrzona konieczne jest również umieszczenie danych firmy (NIP, REGON,), a także dane osobowe osoby składającej wniosek, takie jak imię, nazwisko, ale również numer dowodu osobistego i pesel. Każda osoba składająca prośbę o pożyczkę zobowiązana jest również do przeczytania oraz zaakceptowania regulaminu.

Używamy plików cookies

All attendees are expected to formally register for the event. Once registered, you will receive a confirmation receipt by e-mail.