Portal CapitalClub używa plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności Wyrażam zgodę

Jak zainwestować pieniądze?

Przed tym pytaniem stoją wszyscy posiadacze wolnych środków. Jednym z najlepszych pomysłów jest inwestycja w pożyczki społecznościowe.

Największą zaletą naszej oferty jest fakt, że to osoba posiadające środki decyduje, gdzie konkretnie i na jakich warunkach chce zainwestować swoje pieniądze. Takiego komfortu bardzo często nie dają bankowe lokaty czy obligacje skarbowe. Ponadto współpraca z instytucjami finansowymi rzadko, kiedy gwarantuje zyski na poziomie, który można osiągnąć pożyczając środki na realizację konkretnego projektu. Na naszej stronie znajdują się wyłącznie oferty przedsiębiorców, których wiarygodność wcześniej weryfikujemy i gdzie przede wszystkim sam Inwestor może dokonać takiej weryfikacji. Zależy nam na tym, aby finansowe wsparcie, trafiało do odpowiednich osób, które na czas wywiążą się z podjętego zobowiązania.

Podstawą działalności jest dbałość o bezpieczeństwo transakcji. Aby mieć pewność, że pieniądze zostaną właściwie zainwestowane, warto rozłożyć wolne środki na kilka projektów. Kluczem do sukcesu jest również szczegółowe zapoznanie się z biznesplanem oraz dokumentami dostarczonymi przez pożyczkobiorcę, przede wszystkim jak pożycza ma być zabezpieczona, czy jest to zabezpieczenie hipoteką. Zawarte w nich informacje będą odpowiednimi wskazówkami odnośnie opłacalności konkretnego pomysłu. W przypadku pytań i wątpliwości można również skontaktować się z naszymi przedstawicielami a oni poproszą pożyczkobiorcę o dodatkowe wyjaśnienia.

Chcesz zainwestować środki? 

  1. Zarejestruj się na Capital Club jako inwestor.
  2. Wybierz inwestycję, której warunki najbardziej Ci odpowiadają.
  3. Zadeklaruj kwotę pożyczki i oprocentowanie, którego oczekujesz.
  4. Jeśli Twoja oferta pożyczki znajdzie się wśród najbardziej atrakcyjnych, wygrasz aukcję i zostaniesz inwestorem danej inwestycji.
  5. Nasi prawnicy przygotowują i wyślą wszystkie potrzebne dokumenty do wszystkich stron transakcji.
  6. W ciągu 3-7 dni (w zależności od rodzaju zabezpieczenia) od otrzymania dokumentów przelejesz środki pożyczkobiorcom.
  7. Co miesiąc otrzymasz ratę spłaty wraz z odsetkami według ustalonego harmonogramu.

Capital Club

Bez inwestowania nasze pieniądze nieustannie tracą na wartości – inflacja sprawia, że z każdym rokiem nasze oszczędności są coraz mniej warte. Oprocentowanie bankowych lokat czy kont oszczędnościowych z trudem pozwala wyrównać wynikłe z tego tytułu straty. Jeżeli chcemy, żeby zgromadzone środki nie tylko zachowały swoją wartość, ale również przyniosły nam wymierne zyski, jesteśmy zmuszeni do poszukiwań alternatyw.

Dodatkowe informacje

Capital Club oferuje wszystkim posiadaczom wolnych środków właśnie taką alternatywę – możliwość zainwestowania w pożyczki dla polskich przedsiębiorców. Idea naszej platformy jest prosta: kontaktujemy osoby, które chcą pomnożyć swoje środki z przedsiębiorcami, którzy potrzebują pieniędzy na rozwój swoich firm.

Zabezpieczenie inwestycji w pożyczki społecznościowe zapewniają zróżnicowane formy zabezpieczeń. Ponadto dbamy o wygodę inwestorów: prawnicy Capital Club przygotowują wszystkie potrzebne dokumenty. Po otrzymaniu środków pożyczkobiorca co miesiąc będzie Ci zwracać ratę wraz z odsetkami zgodnie z wcześniej ustalonym, przejrzystym harmonogramem spłaty. Atrakcyjne oprocentowanie środków zapewni Ci stałe i odczuwalne zyski.

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem

Barbara / Capital Club

+48 668 773 388
kontakt@capitalclub.pl

Używamy plików cookies

All attendees are expected to formally register for the event. Once registered, you will receive a confirmation receipt by e-mail.