Portal CapitalClub używa plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności Wyrażam zgodę

Uzyskaj kapitał na rozwój swojego biznesu

Rozwój każdego biznesu wymaga pieniędzy – niezależnie od tego, czy planujesz wprowadzić nowy produkt, podbić nowe rynki czy zrealizować inne plany. Uzależnienie od decyzji banków i negatywna decyzja w sprawie kredytu mogą jednak utrudnić realizację Twoich zamierzeń. Capital Club oferuje sprawdzoną alternatywę wobec kredytów dla firm – pożyczki społecznościowe.

Chcesz uzyskać pożyczkę?

  1. Wypełnij formularz, w którym opiszesz swój biznes i oczekiwane warunki pożyczki.
  2. Przedstawiciel CapitalClub.pl skontaktuje się z Tobą.
  3. Twoja propozycja inwestycji pojawi się w naszym serwisie.
  4. Inwestorzy będą składać oferty pożyczek - uwzględnione zostaną tylko te najkorzystniejsze dla Ciebie.
  5. Nasi prawnicy przygotowują potrzebne dokumenty dla wszystkich stron transakcji.
  6. W ciągu 3-7 dni (w zalezności od rodzaju zabezpieczenia) od otrzymania dokumentów inwestorzy przeleją środki na Twoje konto.
  7. Co miesiąc zwrócisz inwestorom ratę spłaty wraz z odsetkami według ustalone harmonogramu.

W czym Capital Club może Ci pomóc?

Pożyczka społecznościowa w Capital Club to alternatywa dla bankowego kredytu oraz sposób, na pozyskanie środków, które pozwolą rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo. Odmowa w banku nie musi oznaczać końca Twoich ambitnych planów – dzięki inwestorom korzystającym z Capital Club uda Ci się je zrealizować.

Dodatkowe informacje

Nasza platforma kontaktuje przedsiębiorców potrzebująch finansowania rozwoju swojego biznesu z osobami gotowymi zainwestować swoje wolne środki. Dbamy o jasne zasady dla obu stron transakcji – gwarantuje to opieka naszych prawników, którzy przygotują wszystkie potrzebne dokumenty.

Po skontaktowaniu się z Capital Club i podjęciu przez Ciebie decyzji o naszej współpracy, Twoja oferta inwestycji zostanie objęta opieką przez naszego pracownika, który będzie reprezentować Twoje interesy przed inwestorami, odpowiadać na ich pytania i udzielać im wszelakich potrzebnych informacji. Po publikacji Twojej oferty inwestycji na naszej stronie, weźmie ona udział w aukcji ofert pożyczek – tak, żeby na ostateczną kwotę Twoich potrzeb złożyły się tylko te najkorzystniejsze dla Ciebie. Capital Club to szansa dla Ciebie i dla Twojej firmy – dzięki pożyczce społecznościowej możesz zmienić skalę swojego biznesu na większą, pozyskać nowych klientów i zarobić znacznie więcej pieniędzy.

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem

Barbara / Capital Club

+48 668 773 388
kontakt@capitalclub.pl

Używamy plików cookies

All attendees are expected to formally register for the event. Once registered, you will receive a confirmation receipt by e-mail.