Portal CapitalClub używa plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności Wyrażam zgodę

Ile mogę zarobić?

Jeśli chcesz zarobić trochę pieniędzy, to pożyczki społecznościowe mogą być na to dobrym sposobem. W odróżnieniu od tradycyjnych, społecznościowe zawierane są pomiędzy osobami fizycznymi, jednak bez udziału instytucji finansowych. Na stronie Capital Club możesz w szybki i wygodny sposób sprawdzić, ile masz szansę zarobić.

Intuicyjny kalkulator inwestycji

To narzędzie dostępne na naszej stronie, z pomocą którego obliczysz potencjalny zysk ze swojej inwestycji. Jego obsługa jest bardzo intuicyjna, wystarczy, że wskażesz kwotę, jaką chcesz zainwestować, czas trwania spłaty, a także wysokość oprocentowania. Następnie nie pozostaje Ci nic innego, jak trochę poczekać. Jeśli Twoja oferta okaże się najbardziej atrakcyjna dla osób szukających pożyczki zostaniesz inwestorem. Jeszcze zanim przelejesz pieniądze otrzymasz niezbędne dokumenty potwierdzające zawarcie transakcji, a spłaty w ratach będą docierały do Ciebie regularnie co miesiąc. Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na zadane pytania.

Kalkulator inwestycji

Wynagrodzenie miesięczne

0.00 zł brutto (0.00 zł netto)

Całość wynagrodzenia

0.00 zł brutto (0.00 zł netto)Oblicz zobacz raty

Rata kapitałowo-odsetkowa

LP Kwota netto Kwota brutto Data

Używamy plików cookies

All attendees are expected to formally register for the event. Once registered, you will receive a confirmation receipt by e-mail.