Portal CapitalClub używa plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności Wyrażam zgodę

Capital Club  

Capital Club to nowoczesna platforma pożyczek społecznościowych dla firm. Umożliwia ona kontakt między osobami, które potrzebują środków na rozwój własnej działalności gospodarczej a inwestorami, którzy szukają atrakcyjnych możliwości ulokowania kapitału.

Informacje

O firmie

Capital Club został założony w 2012 roku w Warszawie w ramach programu unijnego Innowacyjna Gospodarka. Od 2017 roku siedziba firmy mieści się w Krakowie. Platforma Capital Club była pierwszym tego typu portalem na polskim rynku. Doświadczenie, unikatowe know how oraz stała opieka prawna to elementy wyróżniające Capial Club na tle konkurencji. Z Capital Club zyskują zarówno pożyczkobiorcy, których przedsiębiorstwa mogą się rozwijać, jak i inwestorzy, którzy otrzymują możliwość powiększenia posiadanego kapitału.

Aukcje

W serwisie Capital Club pożyczkobiorcy pozyskują kapitał od inwestorów poprzez aukcje z ofertami pożyczek. Do tej pory w serwisie uruchomiono ponad 250 aukcji, z czego 85% zakończyło się pomyślnie, zebraniem potrzebnych funduszy.

Zabezpieczenia

Inwestycje w formie pożyczek do fim są zabezpieczane na wiele różnych sposobów to jest: hipoteką, wekslami, dobrowolnym poddaniem się egzekucji w trybie art. 777 kpc., poręczeniem.

Wygoda

Platforma Capital Club jest w pełni zautomatyzowana. Formalności związane z rozpoczęciem i finalizacją aukcji zostały ograniczone do niezbędnego minimum.

Elastyczność

Oferta Capital Clubu skierowana jest do klientów z całej Polski. Współpracujący z nami pożyczkobiorcy sami decydują o warunkach zaciąganej pożyczki. Inwestorzy samodzielnie wybierają aukcje w które chcą zainwestować.

Zespół

Pracownikami Capital Club są doświadczeni specjaliści z branży finansowo-prawnej, którzy na co dzień współpracują z najlepszymi notariuszami i doradcami finansowymi w Polsce.

Andrzej Górecki

Opiekun Klienta

+48 663 233 533

Używamy plików cookies

All attendees are expected to formally register for the event. Once registered, you will receive a confirmation receipt by e-mail.